Η Διευθύντρια & το Διδακτικό προσωπικό του 2ου Δημοτικού Σχολείου Ιερισσού σας εύχονται η Γέννηση του Χριστού να φέρει στον καθένα και την οικογένειά του υγεία, ευτυχία και ψυχική ηρεμία!
Καλές Γιορτές!!!
![](http://2dim-ieriss.chal.sch.gr/site2/wp-content/uploads/2020/12/ΕΥΧΕΤΗΡΙΑ-ΚΑΡΤΑ.jpg)
![](http://2dim-ieriss.chal.sch.gr/site2/wp-content/uploads/2020/12/λήψη-3.jpg)
Δεκ 23
Η Διευθύντρια & το Διδακτικό προσωπικό του 2ου Δημοτικού Σχολείου Ιερισσού σας εύχονται η Γέννηση του Χριστού να φέρει στον καθένα και την οικογένειά του υγεία, ευτυχία και ψυχική ηρεμία!
Καλές Γιορτές!!!